VEKEN HALLITUS 2024

Onko mielessäsi jokin tapahtuma tai yhteistyöidea? Onko sinulla tiedotettavaa vekeläsille? Ota meihin yhteyttä lähettämällä sähköpostia VEKE:n hallituksen sähköpostilistalle osoitteeseen veke-hallitus@helsinki.fi tai ottamalla yhteyttä alla oleviin hallituslaisiin. 

Kaisa Andersson

Puheenjohtaja

kaisa.s.andersson@helsinki.fi

Riku Mansukoski

Varapuheenjohtaja

riku.mansukoski@helsinki.fi

Konsta Huovinen

Sihteeri

konsta.huovinen@helsinki.fi

Aaro Lassila

Taloudenhoitaja & EKM-maisteriopintovastaava

aaro.lassila@helsinki.fi

Kristiina Ala- Pöntiö

Tiedottaja

kristiina.ala-pontio@helsinki.fi

Laura Kuusisto

Somevastaava

laura.m.kuusisto@helsinki.fi

Susanna Le

Yritysyhteistyövastaava

han.le@helsinki.fi

Aino Ollila

Excuvastaava

aino.s.ollila@helsinki.fi

Maria Tuominen

Fuksi- ja tilavastaava

maria.b.tuominen@helsinki.fi

Vilma Hannukainen

Ympäristö- ja yhdenvertaisuusvastaava

vilma.hannukanen@helsinki.fi